Prijsuitreiking “Kring Dongemond” bij BV Beja

Gisteren heeft de prijsuitreiking plaats gevonden in het prachtige verenigingsgebouw `Vestingzicht`, in Geertruidenberg van de biljartcompetitie georganiseerd door de Kring `Dongemond` .
Deze biljart kring Dongemond is in 1980 opgericht en hieraan nemen een 18 tal teams, bestaande uit een 4 tal biljarters, onze biljartgroep Beja nemen daar aan deel met 4 teams.
Als eerste in de competitie 2016 – 2017 is geëindigd, Terheijden, en als 2e het team uit Lage Zwaluwe.
Als 3e is geëindigd ons team Beja C, bestaande uit de heren: Peet Koopmans, Han Heesters, Jack Heesters, Hans de Kwaadsteniet en Arjan van de Sande.
Heren biljarters van Harte Gefeliciteerd met jullie 3e plaats.

Teams en spelers

1 Bunthoef B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Eddy Dilven 1,52 38
    Toon van Tilburg 1,36 34
    Jan van Gils 1,08 27
    Toon Hofkens 0,80 20
         
  Reserve Jan Geerts 1,045 26
         
2 K.B.O Wagenberg Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jack Vermeulen 2,72 68
    Bart Mureau 1,70 43
    Cees Verhaard 1,60 40
    Michael Moerbeek 0,87 22
         
  Reserves Toon van Ham 1,17 29
    Dim den Deugd 0,87 22
         
3 Oostquartier Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jos van Strien 1,00 25
    Henk van Nunen 0,92 23
    Kees van den Heijkant 0,92 23
    Broer Siemons 0,88 22
         
  Reserve Herman Bruns 0,92 23
         
4 Beja C Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Piet Vissers 2,52 63
    Han Heesters 1,60 40
    Leo Sep 1,24 31
    Jack Heesters 1,00 25
      0,00  
  Reserves Ad van den Heuvel 1,92 48
    Terry van Erp 1,04 26
    Henk ten Vaanholt 0,96 24
    Diny de Groot 0,80 20
    Wim Domenie 0,80 20
    Maris Sperber 0,84 21
         
5 De Ouwe Keu B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jan van Arsen 1,20 30
    Johan Feijeman 1,16 29
    Bert Heere 1,00 25
    Jos Boom 0,80 20
         
  Reserves Wil van Balkom 2,00 50
    Bert van Seters 1,16 29
         
6 Amerpique Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Kees van Rijn 3,08 77
    Piet van der Pol 1,48 37
    Han de Ruijter 1,32 33
    Jan van der Koog 1,20 30
         
  Reserve Cees Mathijssen 1,60 40
         
7 M.O.B.C. B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Piet Diependaal 1,84 46
    Ad van Groezen 1,60 40
    Wil Loonen 1,52 38
    Thierry Siemons 1,48 37
         
  Reserves kees Huijbrechts 1,44 36
    Cees van Langerak 2,04 51
         
         
8 De Ouwe Keu A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Leo Scheeren 2,00 50
    Eddy Schelle 1,44 36
    Andre van Erp 1,40 35
    Jan van Seeters 0,80 20
         
  Reserves Ad Leeggangers 0,80 20
    Jan van Erp 0,80 20
         
9 De Blauwe punt Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Lucien Kops 2,88 72
    Piet Roelen 2,08 52
    Eddy Nooijen 1,52 38
    Jan van Eijk 1,28 32
         
  Reserves André Tempelaars 1,04 26
    Cor Horsten 0,80 20
    Martin de Wit 0,80 20
         
10 De Leest Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jac Klijn 1,68 42
    Fon Martens 1,64 41
    Wim van Gorkum 1,16 29
    Wim van Dongen 1,04 26
         
  Reserves Jac Horsten 1,32 33
    Werner Raaymakers 2,32 58
    Harry Laurijsen 0,80 20
         
11 W. Groep Made Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Wim van Kaam 2,44 61
    Piet Broeken 1,48 37
    Cor van Oosterhout 1,32 33
    Peter Pals 1,08 27
         
  Reserve Jan den Brok 1,48 37
         
12 De Haven A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Dre Joore 3,56 89
    Sietse Beukenkamp 1,16 29
    Arie Ouwekerk 0,80 20
    Jack de Wit 0,80 20
         
  Reserves Kees Verschoor 1,64 41
    Harry van Maurik 1,16 29
         
13 Beja A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Wim de Zeeuw 2,12 53
    Corné Baijens 1,52 38
    Henk Schoonen 1,40 35
    Henk Jansen 0,88 22
         
  Reserves Ad van den Heuvel 1,92 48
    Terry van Erp 1,04 26
    Henk ten Vaanholt 0,96 24
    Diny de Groot 0,80 20
    Wim Domenie 0,80 20
    Maris Sperber 0,84 21
         
14 Terheijden Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Bas Vervuren 2,00 50
    Henk Hamers 1,40 35
    Ad Schuurbiers 1,08 27
    Jan van Helmond 0,96 24
         
  Reserves Jan Franken 2,36 59
    Kees Michielsen 0,96 24
    Wim Lodewikus 0,92 23
         
15 Strijen Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jan Kooyman 1,60 40
    Wies van Pelt 1,20 30
    Sjac de Leeuw 1,12 28
    Huub Broeders 1,04 26
         
  Reserves Cees Kooyman 3,32 83
    Frans van Duuren 1,84 46
    Ad Soeters 1,32 33
         
16 Beja B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Cees Broeken 1,56 39
    Martin van Seeters 1,04 26
    Jan van Bragt 0,88 22
    Rinus Willemsen 0,80 20
         
  Reserves Ad van den Heuvel 1,92 48
    Terry van Erp 1,04 26
    Henk ten Vaanholt 0,96 24
    Diny de Groot 0,80 20
    Wim Domenie 0,80 20
    Maris Sperber 0,84 21
         
17 De Haven B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jan van Strien 1,60 40
    Jan de Jager 1,16 29
    Bert van den Kieboom 0,80 20
    Henk van Eck 0,80 20
         
  Reserves Kees Verschoor 1,64 41
    Harry van Maurik 1,16 29
         
18 Bunthoef A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jan Joosen 2,16 54
    Joop Nooten 1,64 41
    Jack Kops 1,32 33
    Cees van de Muijsenberg 1,04 26
         
  Reserve Henk Snoeren 1,765 44
         
19 M.O.B.C. A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Nico Fikke 2,36 59
    Jan de Bever 1,64 41
    Evert Jacobs 1,64 41
    Toon de Laat 1,36 34
         
  Reserves kees Huijbrechts 1,44 36
    Cees van Langerak 2,04 51
         
20 De Domp A Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Johan Vos 3,12 78
    Jan-Willem Polak 1,84 46
    Cor Loomeijer 1,40 35
    Piet Kaijen 0,80 20
         
  Reserves Harry van Driel 2,84 71
    Joop Sulkers 2,04 51
    Koos Sulkers 1,68 42
    Piet Nijsen 1,36 34
         
21 De Domp B Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Piet Visser 3,24 81
    Jan Luijten 1,36 34
    Cor Polak 1,24 31
    Wim Korpel 1,04 26
         
  Reserves Frans Schuurmans 2,84 71
    Cees Dudol 1,36 34
    Cees Lips 1,32 33
    Jac Polak 1,08 27
         
22 Schervenheuvel Speler naam Moyenne Caramboles
         
    Jac van Tilburg 1,64 41
    Jac van Bezouw 1,36 34
    Wally Bol 1,36 34
    Henk van Gils 1,04 26
         
  Reserve Frits Mathon 0,88 22

Loting Beja toernooi 2016

Loting 24 juni 2016 Beja libre toernooi 2016

Nummer Team
1 Bunthoef B
2 K.B.O Wagenberg
3 Oostquartier
4 Beja C
5 De Ouwe Keu B
6 Amerpique
7 M.O.B.C. B
8 De Ouwe Keu A
9 De Blauwe Punt
10 De Leest
11 W. Groep Made
12 De Haven A
13 Beja A
14 Terheijden
15 Strijen Oosterhout
16 Beja B
17 De Haven B
18 Bunthoef A
19 M.O.B.C. A
20 De Domp A
21 De Domp B
22 Schervenheuvel

Loting Haven toernooi 2016

Ook dit jaar weer veel aanmeldingen, maar liefst 23 teams hebben zich opgegeven voor dit jaarlijkse toernooi.

Toernooi 2016

Loting

Datum

Tijd

Vereniging

Vereniging

30-5

13.30

De Leest B Ouwe Keu B

30-5

13.30

Oostquartier A Haven B

31-5

13.30

Mobc A De Leest A

31-5

13.30

Beja C Schervenheuvel

3-6

13.30

Terhijeden Haven A

3-6

13.30

Beja A Blauwe Punt B

6-6

13.30

Wagenberg Haven C

6-6

13.30

Beja B Blauwe Punt A

7-6

13.30

Mobc B Alm

7-6

13.30

Ouwe Keu A Bunthoef A

9-6

13.30

Haven E Bunthoef B
Haven D is vrij.

Haven toernooi 2016

Beste Biljartvrienden,

de-havenBiljartvereniging “De Haven” is voornemens het 24e Haventoernooi te organiseren.
Het betreft een afvaltoernooi in de spelsoort libre.
Er wordt gespeeld met viertallen volgens het Belgische puntensysteem, waarbij ook de verliezende partij punten scoort. Er wordt gespeeld met handicap.

Indien U met meerdere viertallen wilt deelnemen, waarbij U zelf de samenstelling van de teams bepaald, is het niet nodig om alle sterkere spelers in een team onder te brengen. Het zal ons inziens het toernooi ten goede komen, wanneer de sterkere spelers over de deelnemende teams van een vereniging verdeeld worden.
Gelieve bij inschrijving de team-opgave en de gemiddelden van het seizoen 2015 – 2016 op te geven.

Het toernooi vangt aan op maandag 30 mei a.s. en duurt t/m vrijdag 24 juni.
De loting, waarbij U aanwezig kunt zijn, vindt plaats op vrijdag 13 mei om 14.00 uur in Dorpshuis “De Haven” Pieter Breughelstraat 15 in Raamsdonksveer.
Uiterlijk acht dagen voor de eerste speeldag krijgt U het wedstrijdschema toegezonden.

Uw inschrijving dient U te richten aan de wedstrijdleider: Dhr Jan de Jager, Rembrandlaan 54, 4941 ZA Raamsdonksveer, email: jandejager@kpnmail.nl telefoon 06-11412355.
Hij is graag bereid om U zo nodig nader te informeren.

Biljartvereniging “De Haven”

Secretariaat: A. Malfait
Haven 5
4941 DE Raamsdonksveer
Telefoon: 0162-512249
Email: admalfait@kpnmail.nl

inschrijfformulier-haven-toernooi-2016

Rooster april 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 4 april 2016 Made A B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 4 april 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 4 april 2016 Made C Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Terheijden A Wagenberg A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 4 april 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 5 april 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 5 april 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 5 april 2016 Haven C Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 11 april 2016 Made B Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Haven B Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 11 april 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 11 april 2016 Made D Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 11 april 2016 B.E.J.A. D Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 12 april 2016 Wagenberg A B.E.J.A. A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 12 april 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 12 april 2016 Haven D Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 18 april 2016 Made A Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Haven A Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 18 april 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 18 april 2016 Made C Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Terheijden A Made D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 18 april 2016 B.E.J.A. C Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 19 januari 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 19 januari 2016 Haven C Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 19 januari 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 25 april 2016 Made B B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Haven D Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 25 april 2016 Made D B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Terheijden B Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 26 april 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 26 april 2016 Haven B Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 26 april 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016