Europees kampioenen libre

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats 1e plaats Moy. 2e plaats Moy. 3e plaats Moy.
1950 Wenen Cees de Ruyter 67,77 Clement van Hassel 88,22 Henk Metz 32,06
1951 Luxemburg (Stadt) Clement van Hassel 81,21 Cees de Ruyter 68,39 Rafael Garcia 52,02
1952 Saint-Étienne Clement van Hassel 54,67 Cees de Ruyter 50,77 Joaquín Domingo 44,33
1953 Marseille Clement van Hassel 62,53 Jean Galmiche 43,84 Rafael Garcia 58,56
1954 Lissabon Jos Vervest 66,14 Joaquín Domingo 78,88 Clement van Hassel 46,94
1955 Saarbrücken Jos Vervest 91,28 Siegfried Spielmann 105,25 Clement van Hassel 57,86
1956 Barcelona Clement van Hassel 107,82 Siegfried Spielmann 70,77 Joaquín Domingo 77,75
1957/1*1 Antwerpen Jos Vervest 207,18 Cees van Oosterhout 116,41 Henk Scholte 74,17
1957/2*1 Mollerusa Joaquín Domingo 75 Jorge Pinto 65,22 Eduardo Brufaud 25,18
1958 Berlijn Jos Vervest 106,06 Clement van Hassel 75,37 Siegfried Spielmann 49,56
1961 Estoril Henk Scholte 89,91 Jos Vervest 125,04 Siegfried Spielmann 56,62
1965 Valencia Henk Scholte 144,3 Salvador Orti-Velez 83,55 Antoine Schrauwen 78,94
1966 Kairo Jean Marty 194,44 Henk Scholte 105,31 Jos Vervest 85,92
1968 Lorient José Gálvez 148,14 Antoine Schrauwen 122,21 Jean Marty 180,89
1969 Nuenen Henk Scholte 112,9 Antoine Schrauwen 130,48 Jean Marty 110,07
1970 St. Vincent Klaus Hose 159,35 Henk Scholte 101,19 Siegfried Spielmann 99,7
1972 Reus José Gálvez 103,35 Klaus Hose 163,33 Francis Connesson 116,34
1975 Enschede Ludo Dielis 145,83 Klaus Hose 125,37 José Gálvez 94,11
1980 Lugo Willy Wesenbeek 111,11 Georges Bourezg 75,79 Jan Arnouts 194,61
1986 Lyon Fonsy Grethen 218,18 Raimond Burgman 182,81 Georges Bourezg 132,5
1990 Bottrop Fonsy Grethen 53,46 Fabian Blondeel 42,41 Henri Tilleman 77,46
1991 Berlijn Jos Bongers 66,91 Stefan Galla 82,5 Frédéric Caudron 52,62
1992 Bottrop Brahim Djoubri 56,87 Stefan Galla 39,04 Stephan Horvath 57,47
1993 Bottrop Marc Masse 102,88 Volker Baten 78,55 Frédéric Caudron 124,7
1994 Bad Mondorf Martin Horn 112,5 Fabrice Puigvert 88,35 Fonsy Grethen 75,16
1995 Wenen Martin Horn 218,18 Stephan Horvath 229,28 Philippe Deraes 153,75
1997 Chemnitz Arnim Kahofer 116,1 Fonsy Grethen 129,47 Martin Horn 133,44
Henri Tilleman 86,33
1999 Venlo Fonsy Grethen 222,22 Martin Horn 130,5 Thomas Nockemann 213,16
Patrick Niessen 126,44
2000 Udenhout Patrick Niessen 117,64 René Luisterburg 124,1 Dave Christiani 52,38
Jordi Amell 127,8

Terug naar de statistieken

Verhoeven Open Tournament (mannen)

Terug naar de statistieken

Jaar 1e plaats Moy. 2e plaats Moy. 3e plaats Moy.
2012 Pedro Piedrabuena 1,592 Torbjörn Blomdahl 1,708 Roland Forthomme 1,658
2013 Frédéric Caudron 2,066 Eddy Merckx 1,886 Torbjörn Blomdahl 1,838
2014 Torbjörn Blomdahl 2,058 Eddy Merckx 1,941 Frédéric Caudron 1,927
2015 Dick Jaspers 2,097 Tayfun Taşdemir 1,715 Frédéric Caudron 1,931

Terug naar de statistieken

Wereldkampioenen driebanden

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats  1e plaats  2e plaats  3e plaats
1928  Reims  Edmound Sousa  Carel Koopman  Otto Unshelm
1929  Brussel  Edmound Sousa  Emile Zaman  Arnoud Sengers
1930  Amsterdam  Henk Robijns  Edmound Sousa  Arnoud Sengers
1931  Barcelona  Henrique Miro  Edmound Sousa  Arnoud Sengers
1932  Vichy  Henk Robijns  Claudio Puigvert  Franz Aeberhard
1933  Caïro  Henk Robijns  Edmound Sousa  Claudio Puigvert
1934  Barcelona  Claudio Puigvert  Jacques Davin  Jean Albert
1935  Algiers  Alfred Lagache  Claudio Puigvert  Emile Zaman
1936  New York  Edward Lee  Eugene Deardoff  Edmound Sousa
1937  Keulen  Alfred Lagache  August Tiedtke  Arnoud Sengers
1938  Buenos Aires  Augusto Vergez  Fransisco Vergez  Alfred Lagache
1949  Buenos Aires  René Vingerhoedt  José Bonomo  Augusto Vergez
1952  Buenos Aires  Pedro Carrera  August Tiedtke  Carlos Friedenthal
1953  Antwerpen  Enrique Navarra  René Vingerhoedt  Pedro Carrera
1958  Barcelona  Enrique Navarra  René Vingerhoedt  August Tiedtke
1960  Buenos Aires  René Vingerhoedt  Carlo Monestier  José Bonomo
1961  Amsterdam  Alfredo Suarez  Egidio Vieira  Bernard Siguret
1963  Neuss  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Enrique Navarra
1964  Oostende  Raymond Ceulemans  Marcelo López  Roger Hanoun
1965  Hilversum  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Koya Ogata
1966  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Enrique Navarra  Alfonso González
1967  Lima  Raymond Ceulemans  Humberto Suguimizu  Keizo Kubo
1968  Düren  Raymond Ceulemans  Koya Ogata  Johann Scherz
1969  Tokio  Raymond Ceulemans  Koya Ogata  Diego Martínez
1970  Las Vegas  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Johann Scherz
1971  Groningen  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Henny de Ruyter
1972  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Peter Thøgersen
1973  Caïro  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Humberto Suguimizu
1974  Antwerpen  Nobuaki Kobayashi  Raymond Ceulemans  Yoshio Yoshihara
1975  La Paz  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Nobuaki Kobayashi
1976  Oostende  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1977  Tokio  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Yoshio Yoshihara
1978  Las Vegas  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1979  Lima  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Yoshio Yoshihara
1980  Buenos Aires  Raymond Ceulemans  Yoshio Yoshihara  Nobuaki Kobayashi
1981  Caïro  Ludo Dielis  Nobuaki Kobayashi  Johann Scherz
1982  Guayaquil  Rini van Bracht  Yoshio Yoshihara  Carlos Hallon
1983  Aix-les-Bains  Raymond Ceulemans  Richard Bitalis  Nobuaki Kobayashi
1984  Krefeld  Nobuaki Kobayashi  Ludo Dielis  Raymond Ceulemans
1985  Heeswijk-Dinther  Raymond Ceulemans  Nobuaki Kobayashi  Junichi Komori
1986  Las Vegas  Avelino Rico  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans
1987  Caïro  Torbjörn Blomdahl  Frank Torres  Arturo Bone
1988 geen  Torbjörn Blomdahl  Nobuaki Kobayashi  Raymond Ceulemans
1989 geen  Ludo Dielis  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans
1990 geen  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Ludo Dielis
1991 geen  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Dick Jaspers
1992 geen  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Dick Jaspers
1993  Aalborg  Rini van Bracht  Edgar Bettzieche  Brian Knudsen
1995  Grubbenvorst  Jozef Philipoom  John Tijssens  Nobuaki Kobayashi
1996  Hattingen  Christian Rudolph  Dani Sánchez  Gerhard Kostistansky
1997  Grubbenvorst  Torbjörn Blomdahl  Raimond Burgman  Marco Zanetti
1998  Rezé  Dani Sánchez  Torbjörn Blomdahl  Christian Rudolph
1999  Bogota  Frédéric Caudron  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers
2000  Saint-Étienne  Dick Jaspers  Tonny Carlsen  Marco Zanetti
2001  Luxemburg  Raymond Ceulemans  Marco Zanetti  Luis Miguel Avilla
2002  Randers  Marco Zanetti  Dion Nelin  Dick Jaspers
2003  Valladolid  Semih Sayginer  Filipos Kasidokostas  Torbjörn Blomdahl
Marco Zanetti
2004  Rotterdam  Dick Jaspers  Filipos Kasidokostas  Jacob Haack-Sørensen
Nikos Polychronopoulos
2005  Lugo  Dani Sánchez  Jean Paul de Bruijn  Peter de Backer
Eddy Leppens
2006  Sankt Wendel  Eddy Merckx  Nikos Polychronopoulos  Peter de Backer
Dick Jaspers
2007  Cuenca  Ryuji Umeda  Dani Sánchez  Dick Jaspers
Ramon Rodriguez
2008  Sankt Wendel  Marco Zanetti  Torbjörn Blomdahl  Peter de Backer
Jérémy Bury
2009  Lausanne  Filipos Kasidokostas  Eddy Merckx  Eddy Leppens
Marco Zanetti
2010  Sluiskil  Dani Sánchez  Eddy Leppens  Sung-Won Choi
Javier Palazon
2011  Lima  Dick Jaspers  Marco Zanetti  Javier Palazon
Dani Sánchez
2012  Porto  Eddy Merckx  Sung-Won Choi  Frédéric Caudron
Marco Zanetti
2013  Antwerpen  Frédéric Caudron  Filipos Kasidokostas  Alexander Salazar
Dick Jaspers
2014  Seoel  Sung-Won Choi  Torbjörn Blomdahl  Jean Paul de Bruijn
Hyun Min Seo

Tussen 1988 en 1992 werd het kampioenschap over meerdere toernooien gespeeld, vandaar dat er “geen” bij de plaatsnaam vermeld staat.

Terug naar de statistieken

Europees kampioenen bandstoten

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats Land 1e plaats 2e plaats 3e plaats
1950 Algiers Frankrijk Ernst Reicher Clement van Hassel Roland Dufetelle
1951 Barcelona Spanje René Vingerhoedt Joaquin Domingo Ernst Reicher
1952 Madrid Spanje René Vingerhoedt August Tiedtke Alfredo Alhinho
1953 Valencia Spanje Joaquin Domingo René Vingerhoedt Clement van Hassel
1954 Saarbrücken Duitsland Walter Lütgehetmann August Tiedtke René Vingerhoedt
1955 Idar-Oberstein Duitsland August Tiedtke Cees van Oosterhout Walter Lütgehetmann
1956 Lissabon Portugal Emile Wafflard Walter Lütgehetmann Cees van Oosterhout
1957 Groningen Nederland René Vingerhoedt Cees van Oosterhout August Tiedtke
1958 Leuven België René Vingerhoedt Walter Lütgehetmann Emile Wafflard
1959 Oberhausen Duitsland René Vingerhoedt Johann Scherz Walter Lütgehetmann
1960 Terrassa Spanje René Vingerhoedt Joaquin Domingo Bert Teegelaar
1963 Lissabon Portugal Raymond Ceulemans Johann Scherz José Padros
1964 Den Helder Nederland Raymond Ceulemans Johann Scherz Clement van Hassel
1965 Montecatini Terme Italië Raymond Ceulemans Johann Scherz Bert Teegelaar
1966 Krefeld Duitsland Raymond Ceulemans Johann Scherz Jean Marty
1967 Deurne België Raymond Ceulemans Ludo Dielis Johann Scherz
1969 Alghero Italië Raymond Ceulemans Ludo Dielis Hans Vultink
1970 Apeldoorn Nederland Raymond Ceulemans Ludo Dielis Roland Dufetelle
1971 Eupen België Ludo Dielis Raymond Ceulemans Henk de Kleine
1972 Mol België Ludo Dielis Emile Wafflard Roland Dufetelle
1973 Wenen Oostenrijk Ludo Dielis Francis Connesson Laurent Boulanger
1974 Zandvoort Nederland Ludo Dielis Francis Connesson Hans Vultink
1975 Granada Spanje Christ van der Smissen Ludo Dielis Johann Scherz
1976 Moyeuvre-Grande Frankrijk Raymond Ceulemans Francis Connesson Ludo Dielis
1977 Bottrop Duitsland Raymond Ceulemans Johann Scherz Dieter Müller
1978 Zelzate België Raymond Ceulemans Ludo Dielis Francis Connesson
1979 Emmeloord Nederland Raymond Ceulemans Francis Connesson Hans Vultink
1980 Wedel Duitsland Ludo Dielis Raymond Ceulemans Dieter Müller
1981 Hechtel België Ludo Dielis Raymond Ceulemans Christ van der Smissen
1982 Emmeloord Nederland Christ van der Smissen Ludo Dielis Fonsy Grethen
1983 Madrid Spanje Ludo Dielis Jan Arnouts Wolfgang Zenkner
1984 Franeker Nederland Raymond Ceulemans Christ van der Smissen Egidio Vieirat
1985 Épinal Frankrijk Raymond Ceulemans Francis Connesson Fonsy Grethen
1986 Dülmen Duitsland Raymond Ceulemans Ludo Dielis Marco Zanetti
1987 Mondorf-les-Bains Luxemburg Franz Stenzel Fonsy Grethen Christ van der Smissen
1988 Groningen Nederland Christ van der Smissen Christoph Pilss Wolfgang Zenkner
1990 Bottrop Duitsland Frédéric Caudron Dick Jaspers Fonsy Grethen
1991 Mondorf-les-Bains Luxemburg Frédéric Caudron Fonsy Grethen Fabian Blondeel
1992 Grubbenvorst Nederland Fabian Blondeel Fonsy Grethen Martin Horn
1993 Wijchen Nederland Frédéric Caudron Wolfgang Zenkner Jean Paul de Bruijn
1994 Wijchen Nederland Fonsy Grethen Wolfgang Zenkner Jean Paul de Bruijn
1995 Wijchen Nederland Wolfgang Zenkner Frédéric Caudron Jean Paul de Bruijn
1996 Wijchen Nederland Stephan Horvath Jos Bongers Peter de Backer & Jean Paul de Bruijn
1997 Wijchen Nederland Martin Horn Peter de Backer Fabian Blondeel & Marc Massé
1998 Wijchen Nederland Martin Horn Jos Bongers Fabian Blondeel & Frédéric Caudron
1999 Wijchen Nederland Fonsy Grethen Jos Bongers Francisco Fortiana & Martin Horn
2000 Hooglede België Fabian Blondeel Jordi Amell Martin Horn & Ferdinand Polman
2001 Duisburg Duitsland Jean Paul de Bruijn Fabian Blondeel Peter de Backer & Rafael García
2002 Wijchen Nederland Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Jordi Amell & Peter de Backer
2003 Amsterdam Nederland Jean Paul de Bruijn Martin van der Spoel Johan Claessen & Rafael García
2004 Cervera Spanje Alain Remond Michel van Silfhout Peter de Backer & Jean Paul de Bruijn
2005 Hasselt België Jean Paul de Bruijn Dick Jaspers Fabian Blondeel & Alain Rémond
2006 Kortrijk België Jean Paul de Bruijn Fabian Blondeel Xavier Grétillat & Eddy Leppens
2007 Cervera Spanje Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Frédéric Caudron & Ludger Havlik
2008 Carvin Frankrijk Frédéric Caudron Xavier Grétillat Henri Tilleman &Michel van Silfhout
2009 Wijchen Nederland Frédéric Caudron Wolfgang Zenkner Xavier Grétillat & Alain Remond
2010 Llinares del Valles Spanje Wolfgang Zenkner Xavier Grétillat Alain Remond & Bernard Villiers
2011 Haarlo Nederland Frédéric Caudron Michel van Silfhout Alain Remond & Henri Tilleman
2012 Cervera Spanje Frédéric Caudron Jean Paul de Bruijn Juan Espinasa & Bernard Boudoin
2013 Brandenburg Duitsland Frédéric Caudron Bernard Villiers Alain RemondJean Paul de Bruijn
2014 Hoogeveen Nederland Jean Paul de Bruijn Xavier Grétillat Juan Espinasa &Frédéric Caudron
2015 Nederland

Terug naar de statistieken

Europees kampioenschap driebanden

Terug naar de statistieken

Jaar Plaats 1e plaats 2e plaats 3e plaats
1933  Amsterdam  Franz Aeberhard  Henk Robijns  Claudio Puigvert
1935  Amsterdam  Alfred Lagache  Jacques Davin  Emile Zaman
1936  Marseille  Claudio Puigvert  August Tiedtke  Arnoud Sengers
1939  Angoulême  Alfred Lagache  Arie Bos  Alfredo Ferraz
1947  Brussel  Alfred Lagache  René Vingerhoedt  Claudio Puigvert
1948  Madrid  Joaquim Domingo  Roger Hanoun  René Vingerhoedt
1949  Angoulême  Alfred Lagache  René Vingerhoedt  Laurent Lacroix
1950  Amsterdam  Bert Wevers  Bernard Siguret  Guy Dessart
1951  Antwerpen  René Vingerhoedt  Alfred Lagache  Guy Dessart
1952  Lausanne  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Jan Broekhuizen
1953  Madrid  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Antonio Ventura
1954  Mannheim  René Vingerhoedt  Walter Lütgehetmann  Pierre Fauconnier
1955  Amsterdam  René Vingerhoedt  Herman Popeijus  Walter Lütgehetmann
1956  Saarbrücken  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Pierre Fauconnier
1957  Antwerpen  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Raymond Steylaerts
1957  Lissabon  Bernard Siguret  Jaime Pimenta  Johann Scherz
1958  Cannes  Johann Scherz  August Tiedtke  René Vingerhoedt
1959  Hilversum  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Bernard Siguret
1960  Düsseldorf  René Vingerhoedt  August Tiedtke  Laurent Boulanger
1961  Triëst  Johann Scherz  Henny de Ruyter  Raymond Ceulemans
1962  Kaatsheuvel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Herman Popeijus
1963  Brussel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Raymond Ceulemans
1964  Kopenhagen  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Raymond Steylaerts
1965  Wenen  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Roger Hanoun
1966  Lissabon  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Jan Doggen
1967  Angoulême  Raymond Ceulemans  Fernand van Barel  Johann Scherz
1968  Madrid  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Laurent Boulanger
1969  Den Haag  Raymond Ceulemans  Laurent Boulanger  Johann Scherz
1970  Doornik  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  August Tiedtke
1971  Geel  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Laurent Boulanger
1972  Dortmund  Raymond Ceulemans  Peter Thøgersen  Rini van Bracht
1973  Crosne  Arnold de Paepe  Ludo Dielis  Roland Dufetelle
1974  Eeklo  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Richard Bitalis
1975  Rotterdam  Raymond Ceulemans  Rini van Bracht  Laurent Boulanger
1976  Valencia  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Johann Scherz
1977  Lausanne  Raymond Ceulemans  Ludo Dielis  Johann Scherz
1978  Kopenhagen  Raymond Ceulemans  Peter Thøgersen  Ludo Dielis
1979  Düren  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Egidio Vieirat
1980  Helsingborg  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Christ van der Smissen
1981  Wenen  Raymond Ceulemans  Raymond Steylaerts  Piet de Jong
1982  Porto  Raymond Ceulemans  Johann Scherz  Ludo Dielis
1983  Duinkerke  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Egidio Vieirat
1984  Leuven  Rini van Bracht  Egidio Vieirat  Günter Siebert
1985  Amersfoort  Torbjörn Blomdahl  Rini van Bracht  Raymond Ceulemans
1986  Mondorf-les-Bains  Torbjörn Blomdahl  Avelino Rico  Jorge Theriaga
1987  Waalwijk  Raymond Ceulemans  Torbjörn Blomdahl  Ludo Dielis
1988  Vejle  Torbjörn Blomdahl  Raymond Ceulemans  Christ van der Smissen
1989  Viersen  Lennart Blomdahl  Richard Bitalis  Torbjörn Blomdahl
1990  Norrköping  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers  Paul Stroobants
1991  Dordrecht  Torbjörn Blomdahl  Dick Jaspers  Raymond Ceulemans
1992  Caïro  Raymond Ceulemans  Francis Connesson  Marco Zanetti
1993  Corbeil-Essonnes  Rini van Bracht  Maxime Aguirre  Paul Stroobants
1994  Odense  John Tijssens  Andreas Efler  Dion Nelin
1995  Praag  Jozef Philipoom  Hans Laursen  Jorge Theriaga John Tijssens
1997  Mondorf-les-Bains  Dani Sánchez  Jean-Christophe Roux  Peter de Backer Dion Nelin
1998  Aubagne  Torbjörn Blomdahl  Martin Horn  Dick Jaspers Dani Sánchez
1999  Porto  Semih Sayginer  Dion Nelin  Dick Jaspers Jorge Theriaga
2000  Madrid  Dani Sánchez  Semih Sayginer  Raimond Burgman Eddy Leppens
2001  Odense  Torbjörn Blomdahl  Tonny Carlsen  Dick Jaspers Dion Nelin
2002  İzmir  Frédéric Caudron  Tonny Carlsen  Torbjörn Blomdahl Jacob Haack-Sørensen
2003  Göynük  Dick Jaspers  Frédéric Caudron  Martin Horn Marco Zanetti
2004  Ölüdeniz  Murat Naci Çoklu  Martin Horn  Torbjörn Blomdahl Dani Sánchez
2005  Porto  Torbjörn Blomdahl  Frédéric Caudron  Dick Jaspers Brian Knudsen
2006  Antalya  Frédéric Caudron  Semih Sayginer  Dick Jaspers Dani Sánchez
2007  Salon-de-Provence  Eddy Merckx  Frédéric Caudron  Dick Jaspers Dani Sánchez
2008  Florange  Dick Jaspers  Torbjörn Blomdahl  Roland Forthomme Marco Zanetti
2009  Odense  Dani Sánchez  Frédéric Caudron  Torbjörn Blomdahl Tayfun Tasdemir
2010  Sankt Wendel  Dick Jaspers  Eddy Merckx  Marco Zanetti Tayfun Tasdemir
2011  Porto  Dick Jaspers  Eddy Merckx  Torbjörn Blomdahl Frédéric Caudron
2012  Istanbul  Filipos Kasidokostas  Raimond Burgman  Martin Horn Murat Naci Çoklu
2013  Brandenburg an der Havel  Marco Zanetti  Christian Rudolph  Frédéric Caudron Glenn Hofman

* In 1957 werden er twee EK’s georganiseerd.

Terug naar de statistieken

Nederlandse kampioenen driebanden

Terug naar de statistieken

Jaar Locatie 1e plaats Moyenne 2e plaats 3e plaats
Maart 1926 Amsterdam Carel Koopman 0.583
April 1927 Den Haag Hendrik Robijns 0.694
April 1928 Den Haag Hendrik Robijns 0.754
April 1929 Den Haag Hendrik Robijns 0.613
April 1930 Haarlem Hendrik Robijns 0.671
April 1931 Haarlem Hendrik Robijns 0.642
April 1932 Amsterdam Hendrik Robijns 0.725
April 1933 Amsterdam Hendrik Robijns 0.783
April 1934 Haarlem Arnoud Sengers 0.681
Maart 1935 Tilburg Carel Koopman 0.653
Januari 1936 Rotterdam Arnoud Sengers 0.620
Februari 1937 Amsterdam Arnoud Sengers 0.729
April 1938 Amsterdam Arie Bos 0.774
April 1939 Amsterdam Arie Bos 0.772
Mei 1940 Amsterdam Arnoud Sengers 0.736
Mei 1941 Utrecht Arnoud Sengers 0.680
Mei 1942 Utrecht Arnoud Sengers 0.645
Juni 1943 Utrecht Jan Sweering 0.732
Maart 1944 Amsterdam Jan Sweering 0.701
Juni 1946 Tilburg Piet de Leeuw 0.652
Maart 1947 Utrecht Arnoud Sengers 0.656
April 1948 Arnhem Joop Baay 0.580
November 1948 Rotterdam Jan Broekhuizen 0.672
Januari 1950 Enschede Bert Wevers 0.653
Januari 1951 Den Haag Bert Wevers 0.696
April 1952 Tilburg Jan Broekhuizen 0.698
April 1953 Utrecht Jan Sweering 0.761
December 1953 Rotterdam Herman Popeijus 0.759
Januari 1955 Amsterdam Herman Popeijus 0.825
April 1956 Arnhem Herman Popeijus 0.752
Maart 1957 Amsterdam Herman Popeijus 0.831
Februari 1958 Amersfoort Bert Teegelaar 0.839
Februari 1959 Breda Herman Popeijus 0.822
November 1959 Rotterdam Henny de Ruijter 0.784
Februari 1961 Breda Henny de Ruijter 0.899
Februari 1962 Utrecht Henny de Ruijter 0.827
Februari 1963 Hilversum Herman Popeyus 0.779
December 1963 Waalwijk Henny de Ruijter 1.000
Februari 1965 Nijmegen Cees van Oosterhout 0.840
November 1965 Amsterdam Jan Doggen 0.939
Februari 1967 Goirle Henny de Ruijter 1.000
Februari 1968 Rotterdam Cees van Oosterhout 1.014
December 1968 Alkmaar Jan Doggen 0.818
Maart 1970 Tilburg Bert Teegelaar 0.746
December 1970 Arnhem Rini van Bracht 0.939
December 1971 Waalwijk Rini van Bracht 0.972
Oktober 1972 Heeswijk-Dinther Jan Doggen 1.034
November 1973 Oosterhout Jan Doggen 0.995
Oktober 1974 Bergeijk Rini van Bracht 1.039
Januari 1976 Leeuwarden Herman Popeijus 0.942
December 1976 Heeswijk-Dinther Herman Popeijus 0.872
Januari 1978 Beekbergen Christ van der Smissen 0.945
Februari 1979 Sassenheim Rini van Bracht 1.032
Februari 1980 Gilze Christ van der Smissen 0.895
Februari 1981 Amstelveen Eddy van de Looij 1.131
Februari 1982 Vlijmen Rini van Bracht 1.072
December 1982 Berkhout Joop de Wilde 0.950
Februari 1984 Eersel Rini van Bracht 1.134
Februari 1985 Wijchen Rini van Bracht 1.151
December 1985 Waalwijk Jan Arnouts 1.073
November 1986 Oldenzaal Christ van der Smissen 1.388
Januari 1988 Gorssel Christ van der Smissen 1.137
Januari 1989 Rosmalen Rini van Bracht sets 1.137
Januari 1990 Groningen Dick Jaspers sets 1.261
Oktober 1990 Dongen Dick Jaspers sets 1.433
September 1991 Breda Dick Jaspers sets 1.145
September 1992 Utrecht Jan Arnouts sets 1.177
September 1993 Veghel Dick Jaspers sets 1.372
Oktober 1994 Veghel Dick Jaspers sets 1.454
Oktober 1995 Veghel Dick Jaspers sets 1.846
Oktober 1996 Veghel Raimond Burgman sets 1.233
November 1997 Veghel Dick Jaspers sets 1.675
November 1998 Veghel Dick Jaspers sets 1.512
Februari 2000 Veghel Dick Jaspers sets 2.056 Jean Paul de Bruijn
Februari 2001 Veghel Dick Jaspers sets 2.027 Jean Paul de Bruijn
Februari 2002 Veghel Dick Jaspers sets 2.000 Harrie van de Ven
Februari 2003 Veghel Raimond Burgman sets 1.443 Ad Korevaar John Tijssens
Februari 2004 Veghel Frans van Kuijk sets 1,325 Gerwin Valentijn Raimond Burgman
Februari 2005 Veghel Dick Jaspers sets 1,972 John Tijssens Jean Paul de Bruijn
September 2006 Veghel Dick Jaspers sets 1.758 Harrie van de Ven Anno de Kleine
November 2007 Goes Jean Paul de Bruijn sets 1.547 Jean van Erp Dick Jaspers
2008
2009 Dick Jaspers
2010 Dick Jaspers
2011
2012 Dick Jaspers
2013
2014 Dick Jaspers
2015 Jean van Erp
2016

Terug naar de statistieken