Rooster september 2016

Rooster Dongemond Competitie september 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 september 2016 Made D Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Made B Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 5 september 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 september 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 5 september 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 6 september 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 6 september 2016 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 september 2016 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 12 september 2016 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 september 2016 Made D Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 Made B B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 september 2016 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 september 2016 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 13 september 2016 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 september 2016 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 13 september 2016 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 september 2016 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 september 2016 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 september 2016 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 september 2016 Made A Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 september 2016 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 september 2016 Made D Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 september 2016 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 20 september 2016 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 september 2016 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 26 september 2016 Made C Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 26 september 2016 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 26 september 2016 Made B Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 26 september 2016 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 27 september 2016 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 27 september 2016 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 27 september 2016 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

 

Rooster april 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 4 april 2016 Made A B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 4 april 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 4 april 2016 Made C Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Terheijden A Wagenberg A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 4 april 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 5 april 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 5 april 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 5 april 2016 Haven C Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 11 april 2016 Made B Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Haven B Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 11 april 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 11 april 2016 Made D Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 11 april 2016 B.E.J.A. D Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 12 april 2016 Wagenberg A B.E.J.A. A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 12 april 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 12 april 2016 Haven D Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 18 april 2016 Made A Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Haven A Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 18 april 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 18 april 2016 Made C Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Terheijden A Made D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 18 april 2016 B.E.J.A. C Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 19 januari 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 19 januari 2016 Haven C Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 19 januari 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 25 april 2016 Made B B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Haven D Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 25 april 2016 Made D B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Terheijden B Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 26 april 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 26 april 2016 Haven B Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 26 april 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster maart 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 maart 2016 Wagenberg A Haven C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 1 maart 2016 B.E.J.A. B Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 7 maart 2016 Made C Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Haven C B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 7 maart 2016 B.E.J.A. C Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 maart 2016 Made B Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Terheijden A B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 maart 2016 Lage Zwaluwe A Haven B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 8 maart 2016 Haven A Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 maart 2016 B.E.J.A. A Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 maart 2016 Wagenberg A Made D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
             
maandag 14 maart 2016 Made D Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 maart 2016 Terheijden B B.E.J.A. C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 14 maart 2016 Lage Zwaluwe B Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 maart 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 maart 2016 Made A Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 15 maart 2016 Haven B Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 maart 2016 B.E.J.A. D Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 maart 2016 Lage Zwaluwe C Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 21 maart 2016 Made D Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 maart 2016 Made B Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Haven A Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 maart 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 maart 2016 Lage Zwaluwe A Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 22 maart 2016 Wagenberg A Haven D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 22 maart 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 maart 2016 Haven C Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster september 2015

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 september 2015 Haven D Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 1 september 2015 B.E.J.A. B Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a Geertruidenberg
dinsdag 1 september 2015 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 7 september 2015 Made D Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 september 2015 Made B Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 september 2015 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 7 september 2015 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 september 2015 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 7 september 2015 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 8 september 2015 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 september 2015 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 september 2015 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
             
maandag 14 september 2015 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 14 september 2015 Made D Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 september 2015 Made B B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 september 2015 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 september 2015 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 september 2015 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 15 september 2015 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 september 2015 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 15 september 2015 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 21 september 2015 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 21 september 2015 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 september 2015 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 september 2015 Made A Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 september 2015 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 september 2015 Made D Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 22 september 2015 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 22 september 2015 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 september 2015 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 28 september 2015 Made C Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 september 2015 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 28 september 2015 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 28 september 2015 Made B Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 september 2015 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 28 september 2015 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 29 september 2015 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 29 september 2015 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 29 september 2015 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg