Prijsuitreiking “Kring Dongemond” bij BV Beja

Gisteren heeft de prijsuitreiking plaats gevonden in het prachtige verenigingsgebouw `Vestingzicht`, in Geertruidenberg van de biljartcompetitie georganiseerd door de Kring `Dongemond` .
Deze biljart kring Dongemond is in 1980 opgericht en hieraan nemen een 18 tal teams, bestaande uit een 4 tal biljarters, onze biljartgroep Beja nemen daar aan deel met 4 teams.
Als eerste in de competitie 2016 – 2017 is geëindigd, Terheijden, en als 2e het team uit Lage Zwaluwe.
Als 3e is geëindigd ons team Beja C, bestaande uit de heren: Peet Koopmans, Han Heesters, Jack Heesters, Hans de Kwaadsteniet en Arjan van de Sande.
Heren biljarters van Harte Gefeliciteerd met jullie 3e plaats.

Dongemond Ranglijst 2016-2017

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 Lage Zwaluwe – C 609,20 17 35,835
2 BEJA – C 607,68 17 35,746
3 Terheijden – A 597,38 17 35,140
4 M.O.B.C – B 593,12 17 34,889
5 “De Haven” – D 592,62 17 34,860
6 Terheijden B 588,59 17 34,623
7 Wagenberg 587,45 17 34,556
8 “De Haven” – B 583,68 16 36,480
9 Lage Zwaluwe – A 583,22 17 34,307
10 B E J A – B 581,76 17 34,221
11 B E J A – D 575,96 17 33,880
12 M.O.B.C – C 573,10 17 33,712
13 M.O.B.C A 572,52 17 33,678
14 “De Haven” – C 572,47 17 33,675
15 Lage Zwaluwe – B 568,85 17 33,462
16 B E J A – A 568,64 17 33,449
17 M.O.B.C D 544,69 17 32,041
18 De Haven A 533,21 17 31,365

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 M.O.B.C – B 428,01 12 35,668
2 BEJA – C 426,20 12 35,517
3 Terheijden B 419,27 12 34,939
4 Lage Zwaluwe – C 418,77 12 34,898
5 “De Haven” – D 416,49 12 34,708
6 B E J A – D 414,52 12 34,543
7 B E J A – A 414,25 12 34,521
8 Wagenberg 412,90 12 34,408
9 B E J A – B 409,73 12 34,144
10 Terheijden – A 407,53 12 33,961
11 Lage Zwaluwe – A 407,28 12 33,940
12 “De Haven” – C 406,10 12 33,842
13 “De Haven” – B 403,51 12 33,626
14 M.O.B.C A 402,51 12 33,543
15 Lage Zwaluwe – B 396,87 12 33,073
16 M.O.B.C D 391,78 12 32,648
17 M.O.B.C – C 391,35 12 32,613
18 De Haven A 368,48 12 30,707

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 B E J A – C 293,44 8 36,680
2 M.O.B.C – B 286,02 8 35,753
3 “De Haven” – D 285,05 8 35,631
4 Terheijden B 282,95 8 35,369
5 B E J A – D 282,64 8 35,330
6 Lage Zwaluwe – C 282,28 8 35,285
7 B E J A – B 273,49 8 34,186
8 “De Haven” – B 272,99 8 34,124
9 M.O.B.C A 272,50 8 34,063
10 “De Haven” – C 272,07 8 34,009
11 B E J A – A 271,67 8 33,959
12 M.O.B.C – C 271,28 8 33,910
13 Terheijden – A 270,88 8 33,860
14 Wagenberg 269,70 8 33,713
15 Lage Zwaluwe – B 266,08 8 33,260
16 Lage Zwaluwe – A 261,91 8 32,739
17 De Haven A 249,26 8 31,158
18 M.O.B.C D 248,43 8 31,054

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 M.O.B.C – B 149,140 4 37,285
2 Terheijden – A 145,430 4 36,358
3 B E J A – C 144,010 4 36,003
4 Lage Zwaluwe – B 143,890 4 35,973
5 Terheijden B 141,190 4 35,298
6 B E J A – D 140,870 4 35,218
7 B E J A – A 140,570 4 35,143
8 Lage Zwaluwe – C 139,830 4 34,958
9 “De Haven” – C 138,570 4 34,643
10 “De Haven” – D 137,880 4 34,470
11 B E J A – B 136,270 4 34,068
12 “De Haven” – B 135,650 4 33,913
13 M.O.B.C A 135,060 4 33,765
14 M.O.B.C D 133,410 4 33,353
15 Lage Zwaluwe – A 131,360 4 32,840
16 De Haven A 130,120 4 32,530
17 M.O.B.C – C 130,070 4 32,518
18 Wagenberg 128,620 4 32,155

Wist u dat

keu-01

15 augustus 2016: 5ball, sinds vandaag heeft Beja ook de beschikking over een setje 5-ball ballen, bij binnenkomst keek iedereen een beetje vreemd en er was wat gemompel, maar na een korte uitleg en paar spelletjes waren de meeste toch erg enthousiast.

10 augustus 2016: Terry van Erp weer een boekje over driebanden heeft geplaatst: Diamondsysteem

6 augustus 2016: Het ROS Boek Online een feit is. Ros staat voor: ‘Regionaal Overleg Senioren Biljart  Kring  Dongemond’.

5 augustus 2016: Beja wint Beja toernooi 2016, mannen gefeliciteerd, het was een feestje waard.

5 augustus 2016: De laatste dag van het Beja toernooi 2016, vandaag spelen de verliezers uit de halve finale om de 3e en 4e plaats, en de winnaars van deze halve finale om de 1e en 2e plaats.

4 augustus 2016: 1/2 finale Beja toernooi 2016

1 augustus 2016: Start 1/4e finale Beja toernooi 2016

keu-02

25 juli 2016: 1/8 finale Beja toernooi

18 juli 2016: Beja er weer een lid bij heeft, welkom Theo van Eyl

12 juli 2016: Start ronde 2 Beja toernooi

4 juli 2016: Start Beja toernooi ronde 1

1 juli 2016: Beja er weer een lid bij heeft, welkom Gerard Koopmans

keu-01

28 juni 2016: We onze 400.000e bezoeker op deze website hopen te ontvangen.

24 juni 2016: Vandaag was de loting van het Beja libre biljart toernooi 2016, KLIK voor de loting en hier voor rooster van de wedstrijden.

24 juni 2016: Beja A (Wim de Zeeuw, Henk Schoonen, Terry van Erp en Henk Jansen) bij thuiskomst na de felicitaties nog een klein feestje hebben gebouwd in ons verenigingsgebouw. Voor de foto’s van de finale zie: Vestingzicht.nl

24 juni 2016: Beja A en Beja C samen in de finale staan, in deze spannende finale is Beja A kampioen van het 24e Haven toernooi geworden met 39,81 wedstrijdpunten. Beja C (Han Heesters, Corné Baijens, Maris Sperber en Wim Domenie) moesten in deze genoegen nemen met een tweede plaats.

22 juni 2016: Beja A vandaag tegen de De Bunthoef speelt in het haven toernooi. En beja A met de volle 40 punten heeft gewonnen.

17 juni 2016: Beja A vandaag tegen het Oosterkwartier heeft gespeeld en verloren, al met al waren we toch nog 4e en mochten door naar de finale.

12 juni 2016: Beja er weer een lid bij heeft, welkom Jack Heesters

10 juni 2016: Beja A vandaag tegen de De Haven A speelt in het haven toernooi. En beja A heeft gewonnen.

7 juni 2016: De nieuwe “de biljart ballen” krant weer uit is.

6 juni 2016: Beja B vandaag tegen de Blauwe Punt A speelt in het haven toernooi. En beja B heeft verloren en is uitgeschakeld.

3 juni 2016: Beja A vandaag tegen de Blauwe Punt B speelt in het haven toernooi. En beja A heeft gewonnen.

keu-02

31 mei 2016: Beja C vandaag de eerste wedstrijd van het haven toernooi gaat spelen tegen Schervenheuvel, en Beja C deze heeft gewonnen.

26 mei 2016: Vandaag de loting voor het 1e BV Beja bandstoten toernooi is om 13:30

25 mei 2016: Op de algemene ledenvergadering de prijsuitreiking van de Senionen Biljartkring Dongemond Beja C de 2e plaats heeft verovert. Zie voor de uitslagen de “Gallerij der kampioenen“. En Beja C van het prijzengeld een feestje heeft gebouwd.

24 mei 2016: Deze website vandaag 1 jaar online is!

19 mei 2016: Leo weer is genezen en weer een vrij partijtje heeft gebiljart

16 mei 2016: U binnenkort weer kan inschrijven voor het jaarlijkse Beja toernooi.

15 mei 2016: Dat we dit jaar beginnen met een bandstoottoernooi.

13 mei 2016: Vandaag om half 2 de loting voor het Haventoernooi is gedaan, BV Beja speelt hier met 3 teams voor de beker!

10 mei 2016: De pagina lezen en leren honderden bezoekers per week trekt, welke uren blijven lezen en leren!

6 mei 2016: Dat onze algemeen reserve weer uit het ziekenhuis is ontslagen en thuis mag aansterken, beterschap en tot snel Jan.

5 mei 2016: Dat Leo weer uit het ziekenhuis is ontslagen en thuis mag aansterken, beterschap en tot snel Leo.

keu-01

30 april 2016: Onze algemeen reserve speler Jan in het ziekenhuis is opgenomen, beterschap Jan.

15 april 2016: Een van de Teamleden van Beja D is wederom opgenomen in het ziekenhuis, beterschap Leo.

12 april 2016: De inschrijving voor het 24e Haven toernooi is geopend (KLIK)

4 april 2016: Dat BEJA C nog steeds 2e staat in de ranglijst van de Dongemond competitie.

keu-02

21 maart 2016: Inschrijfformulier Triatlontoernooi BV Strijen ontvangen klik om te openen: strijen-toernooi-2016

20 maart 2016: We vandaag de 300.000e bezoeker op onze website mochten ontvangen.

13 maart 2016: Ad Akkermans om gezondheidsredenen tijdelijk niet mee kan spelen in de onderlinge en Dongemond competitie.

8 maart 2016: Dat Leo weer uit het ziekenhuis is ontslagen en thuis mag aansterken, beterschap en tot snel Leo.

1 maart 2016: Wij vandaag het droevige bericht hebben ontvangen dat ons gewaardeerde lid Bas de Been is overleden. Wij willen familie en vrienden alle sterkte van de wereld toewensen om dit grote verlies te verwerken.

keu-01

27 februari 2016: Een van de Teamleden van Beja D is opgenomen in het ziekenhuis, beterschap Leo.

16 februari 2016: Een van de lampen boven het biljart nog steeds onder stroom staat (lekspanning), wat soms toch wel hilarische beelden oplevert.

1 februari 2016: Teamlid Han van Beja C nog steeds kampt met een schouderblessure.

keu-02

30 januari 2016: We vandaag de 250.000e bezoeker op onze website mochten ontvangen.

21 januari 2016: Er vandaag kascontole was en alles is goedgekeurd.

19 januari 2016: Cees Vermeeren weer gaat meespelen in de Dongemond competitie.

17 januari 2016: Terry van Erp een boekje over driebanden heeft geplaatst: Diamonds rekensysteem driebanden

14 januari 2016: Het 2e gaatje in het biljartlaken is gevonden.

7 januari 2016: Ad Akkermans vandaag zijn eerste wedstrijd in de “Onderlinge BEJA Competitie” speelt.

5 januari 2016: Ad Akkermans vandaag zijn eerste wedstrijd in de “Dongemond kring” speelt.

1 januari 2016: Wij op 3 januari om 13:30 onze nieuwjaarsreceptie houden in ons verenigingsgebouw.

keu-01
31 december 2015: Iedereen een fijne jaarwisseling en de beste wensen.

21 december 2015: Heel vroeg in de morgen de webmaster aanwezig moest zijn om de biljarts weer terug te plaatsen. Lees verder: Wist u dat

Galerij der kampioenen

keu-02
B.E.J.A. toernooi 2016:
1e plaats: Beja B (Geertruidenberg)
2e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
3e plaats: De Leest (Dongen)


1e BV Beja bandstoten toernooi 2016:
1e plaats: …………..
2e plaats: …………..
3e plaats: …………..


24e Haven toernooi 2016:
1e plaats: Beja A (Geertruidenberg)
2e plaats: Beja C (Geertruidenberg)
3e plaats: Bunthoef (Oosterhout)


Dongemond Senioren biljartkring 2015 – 2016
1e plaats: Lage Zwaluwe A met 1224,150 punten.
2e plaats: BV Beja C (Geertruidenberg) met 1222,570 punten.
3e plaats: Terheijden B met 1194,780 punten.


2015-2016 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 155.50 punten.
2e Plaats: Terry van Erp met 151.92 punten.
3e Plaats: Ad van den Heuvel met 151.25 punten.


B.E.J.A. toernooi 2015:
1e plaats: De Oude Keu B (Hank)
2e plaats: Terheijden (Terheijden)
3e plaats: De Oude Keu A (Hank)


23e Haven toernooi 2015:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2014:
1e plaats: De Blauwe punt B (Oosterhout)
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


2014-2015 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 223,00 punten.
2e Plaats: Henk Schoonen met 220,94 punten.
3e Plaats: Jan Verwijmeren met 205.90 punten.

keu-02

2013-2014 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


B.E.J.A. toernooi 2013:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats: Accent Noord (Oosterhout)
3e plaats: KBO Wagenberg


22e Haven toernooi 2014:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

2012-2013 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..

keu-02

B.E.J.A. toernooi 2012:
1e plaats: Terheijden
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


21e Haven toernooi 2013:
1e plaats: Heidehof (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


2011-2012 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


Dongemond Senioren biljartkring 2011 – 2012
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2011:
1e plaats: ………….
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


20e Haven toernooi 2012:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


2010-2011 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


19e Haven toernooi 2011:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2010 – 2011
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-02

18e Haven toernooi 2010:
1e plaats: Plexat (Wagenberg)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2009 – 2010
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

17e Haven toernooi 2009:
1e plaats: De Ouwe Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2008 – 2009
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

16e Haven toernooi 2008:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2007 – 2008
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

15e Haven toernooi 2007:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2006 – 2007
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

14e Haven toernooi 2006:
1e plaats: Slotjes C (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2005 – 2006
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

13e Haven toernooi 2005:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


12e Haven toernooi 2004:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:


11e Haven toernooi 2003:
1e plaats: De Haven A (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


10e Haven toernooi 2002:
1e plaats: W Groep (Made)
2e plaats:
3e plaats:


9e Haven toernooi 2001:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


8e Haven toernooi 2000:
1e plaats: De Oude Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


7e Haven toernooi 1999:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


6e Haven toernooi 1998:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


5e Haven toernooi 1997:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


4e Haven toernooi 1996:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


3e Haven toernooi 1995:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


2e Haven toernooi 1994:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


1e Haven toernooi 1993:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


Rooster december 2016

Rooster Dongemond Competitie december 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 december 2016 Lage Zwaluwe A Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
woensdag 7 december 2016 Made A Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 B.E.J.A. C Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 5 december 2016 Made C B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 Terheijden A Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 december 2016 Haven A Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 6 december 2016 Haven C Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 december 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 6 december 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 12 december 2016 Terheijden A B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 december 2016 Haven C B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 december 2016 Lage Zwaluwe C Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 12 december 2016 B.E.J.A. B Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 december 2016 Made A Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 december 2016 Made C Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 13 december 2016 Lage Zwaluwe B Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 13 december 2016 B.E.J.A. D Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 december 2016 Haven A Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 december 2016 Haven D Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 december 2016 B.E.J.A. A Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 december 2016 Made B B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 december 2016 Lage Zwaluwe A Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 december 2016 Terheijden A Made A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 december 2016 Made B Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 december 2016 B.E.J.A. C Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 december 2016 Haven B B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 20 december 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster november 2016

Rooster Dongemond Competitie november 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 november 2016 B.E.J.A. B Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 november 2016 Lage Zwaluwe B Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 1 november 2016 Haven C Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 7 november 2016 Terheijden A Terheijden B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 november 2016 Lage Zwaluwe A Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 7 november 2016 B.E.J.A. C Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 november 2016 Made C Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Made A Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Haven A B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 8 november 2016 B.E.J.A. A Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 november 2016 Haven C B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 november 2016 Wagenberg A Made B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 14 november 2016 Lage Zwaluwe B Lage Zwaluwe C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 november 2016 B.E.J.A. D Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 november 2016 Made D B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Made B Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Terheijden B Haven C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 november 2016 Haven D Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 15 november 2016 Haven B B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 november 2016 B.E.J.A. B Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 november 2016 Wagenberg A Made A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 21 november 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 november 2016 Haven A Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 november 2016 Terheijden A Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 november 2016 Made A B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 november 2016 Lage Zwaluwe C Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 21 november 2016 Made C Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 22 november 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 22 november 2016 B.E.J.A. A Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 november 2016 Haven C Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 28 november 2016 Lage Zwaluwe A Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 28 november 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 28 november 2016 Terheijden B Made C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 28 november 2016 Made D Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Made B B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Haven D Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 29 november 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 29 november 2016 Haven B Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 29 november 2016 Wagenberg A B.E.J.A. C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster oktober 2016

Rooster Dongemond Competitie oktober 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 3 oktober 2016 Made C Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 3 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 3 oktober 2016 Made A Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 3 oktober 2016 Haven D Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 4 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 4 oktober 2016 Haven B Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 4 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
 
maandag 10 oktober 2016 Terheijden B B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 10 oktober 2016 Haven D B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 10 oktober 2016 Made B Made C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 10 oktober 2016 Lage Zwaluwe A Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 10 oktober 2016 B.E.J.A. C Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 10 oktober 2016 Made D Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 11 oktober 2016 Wagenberg A Haven A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 11 oktober 2016 B.E.J.A. A Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 11 oktober 2016 Haven B Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 17 oktober 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 17 oktober 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 17 oktober 2016 Made C Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 17 oktober 2016 Made A B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 18 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 18 oktober 2016 Haven C Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 18 oktober 2016 B.E.J.A. D Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 24 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 24 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 24 oktober 2016 Haven D Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 24 oktober 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 24 oktober 2016 Made B Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 24 oktober 2016 Made D Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 25 oktober 2016 Haven B Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 25 oktober 2016 B.E.J.A. C Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 25 oktober 2016 Wagenberg A Terheijden A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 31 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 31 oktober 2016 Haven A B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 31 oktober 2016 Made C B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Made A Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Terheijden B Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 31 oktober 2016 B.E.J.A. D Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

 

Rooster september 2016

Rooster Dongemond Competitie september 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 september 2016 Made D Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Made B Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 5 september 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 september 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 5 september 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 6 september 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 6 september 2016 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 september 2016 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 12 september 2016 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 september 2016 Made D Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 Made B B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 september 2016 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 september 2016 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 13 september 2016 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 september 2016 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 13 september 2016 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 september 2016 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 september 2016 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 september 2016 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 september 2016 Made A Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 september 2016 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 september 2016 Made D Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 september 2016 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 20 september 2016 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 september 2016 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 26 september 2016 Made C Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 26 september 2016 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 26 september 2016 Made B Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 26 september 2016 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 27 september 2016 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 27 september 2016 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 27 september 2016 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

 

Rooster augustus 2016

Rooster Dongemond Competitie augustus 2016
Dag   Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
                 
Maandag 29 augustus 2016 Haven A Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Maandag 29 augustus 2016 Made C Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 29 augustus 2016 Lage Zwaluwe C Beja A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
Maandag 30 augustus 2016 Made A Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 30 augustus 2016 Terheijden B Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
Maandag 30 augustus 2016 Beja D Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Haven D Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Dinsdag 30 augustus 2016 Beja B Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Lage Zwaluwe B Beja C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe