Deelnemerslijst B.V. Plexat

Wagenberg B.V. (Clubgebouw “’Plexat” 076-5934095)
 
Onderstreepte leden zijn nieuw en worden na 5, 10 en 15 partijen het nieuwe moyenne berekend.
 
Na 15 wedstrijden (8 december2015)
 
Team A Reserve Reserve  
 
Cees Verhaard 44 Jan van Zundert 81 Wim Voermans 30  
Bart Mureau 41 Piet van Oosterhout 75
Dim de Deugd 25 Jac Vermeulen 65
Michel Moerbeek 21 Antoon van Ham 29
Na 10 wedstrijden (6 november 2015)
 
Team A Reserve Reserve  
 
Cees Verhaard 44 Jan van Zundert 81 Wim Voermans 30  
Bart Mureau 41 Piet van Oosterhout 75
Dim de Deugd 25 Jac Vermeulen 65
Michel Moerbeek 21 Antoon van Ham 29
Na 5 wedstrijden (22 oktober 2015)
 
Team A Reserve Reserve  
 
Cees Verhaard 44 Jan van Zundert 81 Wim Voermans 30  
Bart Mureau 41 Piet van Oosterhout 75
Dim de Deugd 25 Jac Vermeulen 65
Michel Moerbeek 21 Ranny Biemans 37
Begin van het seizoen (31 augustus 2015)
 
Team A Reserve  
 
Bart Mureau 42 Jan van Zundert 78  
Wim Voermans 35 Piet van Oosterhout 71
Dim de Deugd 28 Jac Vermeulen 68
Michel Moerbeek 22 Ranny Biemans 36

Deelnemerslijst B.V. Den Domp

Lage Zwaluwe B.V. (Clubgebouw “’Den Domp” 0168-482788)
 
Onderstreepte leden zijn nieuw en worden na 5, 10 en 15 partijen het nieuwe moyenne berekend.
 
Na 15 wedstrijden (8 december2015)
 
Team A Team B Team C Reserve
 
Johan Vos 78 Piet Visser 81 Hans van Driel 71 Frans Schuurman 50
Jan Hoevenaar 50 Koos Suikers 42 Joop Suikers 51 Jan Luyten 34
Jan W Polak 46 Wim Korpel 31 Cor Loomeijer 35 Jaap Polak 26
Piet Kayen 20 Cor Polak 26 Cees Dudok 34
Reserve Reserve Reserve
Antoon Nijsen 34 Gabri Vos 42 Kees Lips 33 Herman Waltman 20
 
Na 10 wedstrijden (6 november 2015)
 
Team A Team B Team C Reserve
 
Johan Vos 78 Piet Visser 81 Hans van Driel 71 Frans Schuurman 50
Jan Hoevenaar 50 Koos Suikers 42 Joop Suikers 51 Jan Luyten 34
Jan W Polak 46 Wim Korpel 31 Cor Loomeijer 35 Jaap Polak 26
Piet Kayen 20 Cor Polak 26 Cees Dudok 34
Reserve Reserve Reserve
Antoon Nijsen 34 Gabri Vos 42 Kees Lips 33 Herman Waltman 20
 
Na 5 wedstrijden (22 oktober 2015)
 
Team A Team B Team C Reserve
 
Johan Vos 78 Piet Visser 81 Hans van Driel 71 Frans Schuurman 50
Jan Hoevenaar 50 Koos Suikers 42 Joop Suikers 51 Jan Luyten 34
Jan W Polak 46 Wim Korpel 31 Cor Loomeijer 35 Piet Kuipers 20
Piet Kayen 20 Cor Polak 26 Cees Dudok 34 Jaap Polak 26
Reserve Reserve Reserve
Antoon Nijsen 34 Gabri Vos 42 Kees Lips 33 Herman Waltman 20
 
Begin van het seizoen (31 augustus 2015)
 
Team A Team B Reserve Reserve
 
Johan Vos 81 Piet Visser 76 Hans van Driel 66 Frans Schuurman 50
Jan W Polak 55 Koos Suikers 45 Joop Suikers 53 Jan Luyten 36
Jan Hoevenaar 53 Cor Polak 31 Cees Dudok 38 Kees Lips 32
Piet Kayen 20 Wim Korpel 31 Cor Loomeijer 36 Jaap Polak 26
Reserve Reserve Reserve Reserve
Antoon Nijsen 39 Gabri Vos 50 Piet Kuipers 20 Herman Waltman 20

Deelnemerslijst B.V. ‘t Hoekske

Made B.V. (Clubgebouw “T Hoekske” 0162-686469)
 
Onderstreepte leden zijn nieuw en worden na 5, 10 en 15 partijen het nieuwe moyenne berekend.
 
Na 15 wedstrijden (8 december2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Cees de Laat 63 Cees Segeren 69 Gerard v Rijthoven 54 Piet Diependaal 46
Dim Langerak 50 Nico Fikke 59 Cees v Langerak 51 Evert Jacobs 41
Ad van Groezen 40 Wim van Meer 48 Wim Buijs 27 Toon de Laat 34
Wil Loonen 38 Jan van Dinteren 27 Dion Simonis 27 Piet Flipsen 33
Reserve Reserve Reserve Reserve
Kees Mureau 30 Jan de Bever 41 Kees Huijbrechts 36 Jan Broeken 26
Jos Leijten 56 Lia Gommers 23
 
Na 10 wedstrijden (6 november 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Cees de Laat 63 Cees Segeren 69 Gerard v Rijthoven 54 Piet Diependaal 46
Dim Langerak 50 Nico Fikke 59 Cees v Langerak 51 Evert Jacobs 41
Ad van Groezen 40 Wim van Meer 48 Wim Buijs 27 Toon de Laat 34
Wil Loonen 38 Jan van Dinteren 27 Dion Simonis 27 Piet Flipsen 33
Reserve Reserve Reserve Reserve
Kees Mureau 30 Jan de Bever 41 Kees Huijbrechts 36 Jan Broeken 26
Jos Leijten 56 Lia Gommers 23
 
Na 5 wedstrijden (22 oktober 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Cees de Laat 63 Cees Segeren 69 Gerard v Rijthoven 54 Piet Diependaal 46
Dim Langerak 50 Nico Fikke 59 Cees v Langerak 51 Evert Jacobs 41
Ad van Groezen 40 Wim van Meer 48 Wim Buijs 27 Toon de Laat 34
Wil Loonen 38 Jan van Dinteren 27 Dion Simonis 27 Piet Flipsen 33
Reserve Reserve Reserve Reserve
Kees Mureau 30 Jan de Bever 41 Kees Huijbrechts 36 Jan Broeken 26
Jos Leijten 56 Lia Gommers 30
 
Begin van het seizoen (31 augustus 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Cees de Laat 77 Cees Segeren 64 Cees v Langerak 53 Jos Leijten 53
Dim Langerak 57 Nico Fikke 61 Gerard v Rijthoven 51 Piet Diependaal 47
Ad van Groezen 41 Wim van Meer 49 Wim Buijs 27 Evert Jacobs 39
Wil Loonen 37 Jan de Bever 47 Dion Simonis 25 Piet Flipsen 37
Reserve Reserve Reserve Reserve
Kees Mureau 32 Jan van Dinteren 27 Kees Huijbrechts 36 Jan Broeken 27
Toon de Laat 35 Lia Gommers 20

Deelnemerslijst B.V. Beja

Geertruidenberg B.V. B.E.J.A. (Clubgebouw “Vestingzicht” 0162-521120)
 
Onderstreepte leden zijn nieuw en worden na 5, 10 en 15 partijen het nieuwe moyenne berekend.
 
Na 15 wedstrijden (8 december2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Wim de Zeeuw 53 Kees Broeken 39 Peet Koopmans 51 Ad v/d Heuvel 48
Bas de Been 44 Martin v Seeters 26 Han Heesters 40 Henk Schoonen 35
Maris Sperber 21 Jan van Bracht 22 Henk Ten Vaanholt 24 Leo Sep 31
Jan Maaskant 20 Rinus Willemsen 20 Terry van Erp 26 Henk Jansen 22
Reserve Reserve Reserve Reserve
Johan Siemons 24 Wim Domenie 20 Jan Verwijmeren 44 Diny de Groot 20
Corné Baijens 47  
 
Na 10 wedstrijden (6 november 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Wim de Zeeuw 53 Kees Broeken 39 Peet Koopmans 51 Ad v/d Heuvel 48
Bas de Been 44 Martin v Seeters 26 Han Heesters 40 Henk Schoonen 35
Maris Sperber 21 Jan van Bracht 22 Henk Ten Vaanholt 24 Leo Sep 31
Jan Maaskant 20 Rinus Willemsen 20 Terry van Erp 24 Henk Jansen 22
Reserve Reserve Reserve Reserve
Johan Siemons 24 Wim Domenie 20 Jan Verwijmeren 44 Diny de Groot 20
 
Na 5 wedstrijden (22 oktober 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Wim de Zeeuw 53 Kees Broeken 39 Peet Koopmans 51 Ad v/d Heuvel 48
Bas de Been 44 Martin v Seeters 26 Han Heesters 40 Henk Schoonen 35
Maris Sperber 21 Jan van Bracht 22 Henk Ten Vaanholt 24 Leo Sep 31
Jan Maaskant 20 Rinus Willemsen 20 Terry van Erp 23 Henk Jansen 22
Reserve Reserve Reserve Reserve
Johan Siemons 24 Wim Domenie 20 Jan Verwijmeren 44 Diny de Groot 20
Begin van het seizoen (31 augustus 2015)
 
Team A Team B Team C Team D
 
Wim de Zeeuw 58 Kees Broeken 41 Peet Koopmans 53 Ad v/d Heuvel 47
Bas de Been 44 Martin v Seeters 27 Han Heesters 41 Leo Sep 34
Maris Sperber 21 Jan van Bracht 24 Henk Ten Vaanholt 24 Henk Schoonen 32
Jan Maaskant 20 Rinus Willemsen 23 Cees Vermeeren 21 Henk Jansen 20
Reserve Reserve Reserve Reserve
Johan Siemons 23 Wim Domenie 20 Terry van Erp 20 Jan Verwijmeren 39