Dongemond Ranglijst 2016-2017

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 Lage Zwaluwe – C 609,20 17 35,835
2 BEJA – C 607,68 17 35,746
3 Terheijden – A 597,38 17 35,140
4 M.O.B.C – B 593,12 17 34,889
5 “De Haven” – D 592,62 17 34,860
6 Terheijden B 588,59 17 34,623
7 Wagenberg 587,45 17 34,556
8 “De Haven” – B 583,68 16 36,480
9 Lage Zwaluwe – A 583,22 17 34,307
10 B E J A – B 581,76 17 34,221
11 B E J A – D 575,96 17 33,880
12 M.O.B.C – C 573,10 17 33,712
13 M.O.B.C A 572,52 17 33,678
14 “De Haven” – C 572,47 17 33,675
15 Lage Zwaluwe – B 568,85 17 33,462
16 B E J A – A 568,64 17 33,449
17 M.O.B.C D 544,69 17 32,041
18 De Haven A 533,21 17 31,365

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 M.O.B.C – B 428,01 12 35,668
2 BEJA – C 426,20 12 35,517
3 Terheijden B 419,27 12 34,939
4 Lage Zwaluwe – C 418,77 12 34,898
5 “De Haven” – D 416,49 12 34,708
6 B E J A – D 414,52 12 34,543
7 B E J A – A 414,25 12 34,521
8 Wagenberg 412,90 12 34,408
9 B E J A – B 409,73 12 34,144
10 Terheijden – A 407,53 12 33,961
11 Lage Zwaluwe – A 407,28 12 33,940
12 “De Haven” – C 406,10 12 33,842
13 “De Haven” – B 403,51 12 33,626
14 M.O.B.C A 402,51 12 33,543
15 Lage Zwaluwe – B 396,87 12 33,073
16 M.O.B.C D 391,78 12 32,648
17 M.O.B.C – C 391,35 12 32,613
18 De Haven A 368,48 12 30,707

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 B E J A – C 293,44 8 36,680
2 M.O.B.C – B 286,02 8 35,753
3 “De Haven” – D 285,05 8 35,631
4 Terheijden B 282,95 8 35,369
5 B E J A – D 282,64 8 35,330
6 Lage Zwaluwe – C 282,28 8 35,285
7 B E J A – B 273,49 8 34,186
8 “De Haven” – B 272,99 8 34,124
9 M.O.B.C A 272,50 8 34,063
10 “De Haven” – C 272,07 8 34,009
11 B E J A – A 271,67 8 33,959
12 M.O.B.C – C 271,28 8 33,910
13 Terheijden – A 270,88 8 33,860
14 Wagenberg 269,70 8 33,713
15 Lage Zwaluwe – B 266,08 8 33,260
16 Lage Zwaluwe – A 261,91 8 32,739
17 De Haven A 249,26 8 31,158
18 M.O.B.C D 248,43 8 31,054

  Team Punten gesp Gemiddeld
   
1 M.O.B.C – B 149,140 4 37,285
2 Terheijden – A 145,430 4 36,358
3 B E J A – C 144,010 4 36,003
4 Lage Zwaluwe – B 143,890 4 35,973
5 Terheijden B 141,190 4 35,298
6 B E J A – D 140,870 4 35,218
7 B E J A – A 140,570 4 35,143
8 Lage Zwaluwe – C 139,830 4 34,958
9 “De Haven” – C 138,570 4 34,643
10 “De Haven” – D 137,880 4 34,470
11 B E J A – B 136,270 4 34,068
12 “De Haven” – B 135,650 4 33,913
13 M.O.B.C A 135,060 4 33,765
14 M.O.B.C D 133,410 4 33,353
15 Lage Zwaluwe – A 131,360 4 32,840
16 De Haven A 130,120 4 32,530
17 M.O.B.C – C 130,070 4 32,518
18 Wagenberg 128,620 4 32,155

Galerij der kampioenen

keu-02
B.E.J.A. toernooi 2016:
1e plaats: Beja B (Geertruidenberg)
2e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
3e plaats: De Leest (Dongen)


1e BV Beja bandstoten toernooi 2016:
1e plaats: …………..
2e plaats: …………..
3e plaats: …………..


24e Haven toernooi 2016:
1e plaats: Beja A (Geertruidenberg)
2e plaats: Beja C (Geertruidenberg)
3e plaats: Bunthoef (Oosterhout)


Dongemond Senioren biljartkring 2015 – 2016
1e plaats: Lage Zwaluwe A met 1224,150 punten.
2e plaats: BV Beja C (Geertruidenberg) met 1222,570 punten.
3e plaats: Terheijden B met 1194,780 punten.


2015-2016 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 155.50 punten.
2e Plaats: Terry van Erp met 151.92 punten.
3e Plaats: Ad van den Heuvel met 151.25 punten.


B.E.J.A. toernooi 2015:
1e plaats: De Oude Keu B (Hank)
2e plaats: Terheijden (Terheijden)
3e plaats: De Oude Keu A (Hank)


23e Haven toernooi 2015:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2014:
1e plaats: De Blauwe punt B (Oosterhout)
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


2014-2015 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: Wim Domenie met 223,00 punten.
2e Plaats: Henk Schoonen met 220,94 punten.
3e Plaats: Jan Verwijmeren met 205.90 punten.

keu-02

2013-2014 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


B.E.J.A. toernooi 2013:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats: Accent Noord (Oosterhout)
3e plaats: KBO Wagenberg


22e Haven toernooi 2014:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:

keu-01

2012-2013 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..

keu-02

B.E.J.A. toernooi 2012:
1e plaats: Terheijden
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


21e Haven toernooi 2013:
1e plaats: Heidehof (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


2011-2012 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


Dongemond Senioren biljartkring 2011 – 2012
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-01

B.E.J.A. toernooi 2011:
1e plaats: ………….
2e plaats: ………….
3e plaats: ………….


20e Haven toernooi 2012:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


2010-2011 Onderlinge Beja competitie:
1e Plaats: ……………..
2e Plaats: ……………..
3e Plaats: ……………..


19e Haven toernooi 2011:
1e plaats: M.O.B.C. (Made)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2010 – 2011
1e plaats: Terheijden A met 1244,37 punten.
2e plaats: Lage Zwaluwe A met 1221,27 punten.
3e plaats: Wagenberg met 1191,08 punten.

keu-02

18e Haven toernooi 2010:
1e plaats: Plexat (Wagenberg)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2009 – 2010
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

17e Haven toernooi 2009:
1e plaats: De Ouwe Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2008 – 2009
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

16e Haven toernooi 2008:
1e plaats: De Cour (Terheijden)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2007 – 2008
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

15e Haven toernooi 2007:
1e plaats: De Haven B (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2006 – 2007
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-02

14e Haven toernooi 2006:
1e plaats: Slotjes C (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


Dongemond Senioren biljartkring 2005 – 2006
1e plaats: …………. met ….,.. punten.
2e plaats: …………. met ….,.. punten.
3e plaats: …………. met ….,.. punten.

keu-01

13e Haven toernooi 2005:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


12e Haven toernooi 2004:
1e plaats: Den Domp (Lage Zwaluwe)
2e plaats:
3e plaats:


11e Haven toernooi 2003:
1e plaats: De Haven A (Raamsdonksveer)
2e plaats:
3e plaats:


10e Haven toernooi 2002:
1e plaats: W Groep (Made)
2e plaats:
3e plaats:


9e Haven toernooi 2001:
1e plaats: Slotjes (Oosterhout)
2e plaats:
3e plaats:


8e Haven toernooi 2000:
1e plaats: De Oude Keu (Hank)
2e plaats:
3e plaats:


7e Haven toernooi 1999:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


6e Haven toernooi 1998:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


5e Haven toernooi 1997:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


4e Haven toernooi 1996:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


3e Haven toernooi 1995:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


2e Haven toernooi 1994:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


1e Haven toernooi 1993:
1e plaats:
2e plaats:
3e plaats:


Rooster december 2016

Rooster Dongemond Competitie december 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 december 2016 Lage Zwaluwe A Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
woensdag 7 december 2016 Made A Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 B.E.J.A. C Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 5 december 2016 Made C B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 Terheijden A Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 december 2016 Haven A Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 6 december 2016 Haven C Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 december 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 6 december 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 12 december 2016 Terheijden A B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 december 2016 Haven C B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 december 2016 Lage Zwaluwe C Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 12 december 2016 B.E.J.A. B Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 december 2016 Made A Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 december 2016 Made C Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 13 december 2016 Lage Zwaluwe B Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 13 december 2016 B.E.J.A. D Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 december 2016 Haven A Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 december 2016 Haven D Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 december 2016 B.E.J.A. A Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 december 2016 Made B B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 december 2016 Lage Zwaluwe A Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 december 2016 Terheijden A Made A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 december 2016 Made B Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 december 2016 B.E.J.A. C Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 december 2016 Haven B B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 20 december 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster november 2016

Rooster Dongemond Competitie november 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 november 2016 B.E.J.A. B Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 november 2016 Lage Zwaluwe B Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 1 november 2016 Haven C Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 7 november 2016 Terheijden A Terheijden B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 november 2016 Lage Zwaluwe A Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 7 november 2016 B.E.J.A. C Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 november 2016 Made C Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Made A Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Haven A B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 8 november 2016 B.E.J.A. A Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 november 2016 Haven C B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 november 2016 Wagenberg A Made B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 14 november 2016 Lage Zwaluwe B Lage Zwaluwe C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 november 2016 B.E.J.A. D Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 november 2016 Made D B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Made B Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Terheijden B Haven C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 november 2016 Haven D Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 15 november 2016 Haven B B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 november 2016 B.E.J.A. B Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 november 2016 Wagenberg A Made A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 21 november 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 november 2016 Haven A Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 november 2016 Terheijden A Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 november 2016 Made A B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 november 2016 Lage Zwaluwe C Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 21 november 2016 Made C Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 22 november 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 22 november 2016 B.E.J.A. A Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 november 2016 Haven C Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 28 november 2016 Lage Zwaluwe A Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 28 november 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 28 november 2016 Terheijden B Made C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 28 november 2016 Made D Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Made B B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Haven D Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 29 november 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 29 november 2016 Haven B Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 29 november 2016 Wagenberg A B.E.J.A. C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster oktober 2016

Rooster Dongemond Competitie oktober 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 3 oktober 2016 Made C Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 3 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 3 oktober 2016 Made A Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 3 oktober 2016 Haven D Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 4 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 4 oktober 2016 Haven B Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 4 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
 
maandag 10 oktober 2016 Terheijden B B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 10 oktober 2016 Haven D B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 10 oktober 2016 Made B Made C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 10 oktober 2016 Lage Zwaluwe A Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 10 oktober 2016 B.E.J.A. C Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 10 oktober 2016 Made D Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 11 oktober 2016 Wagenberg A Haven A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 11 oktober 2016 B.E.J.A. A Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 11 oktober 2016 Haven B Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 17 oktober 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 17 oktober 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 17 oktober 2016 Made C Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 17 oktober 2016 Made A B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 18 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 18 oktober 2016 Haven C Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 18 oktober 2016 B.E.J.A. D Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 24 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 24 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 24 oktober 2016 Haven D Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 24 oktober 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 24 oktober 2016 Made B Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 24 oktober 2016 Made D Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 25 oktober 2016 Haven B Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 25 oktober 2016 B.E.J.A. C Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 25 oktober 2016 Wagenberg A Terheijden A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 31 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 31 oktober 2016 Haven A B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 31 oktober 2016 Made C B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Made A Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Terheijden B Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 31 oktober 2016 B.E.J.A. D Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

 

Rooster september 2016

Rooster Dongemond Competitie september 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 september 2016 Made D Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Made B Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 5 september 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 september 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 5 september 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 6 september 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 6 september 2016 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 september 2016 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 12 september 2016 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 september 2016 Made D Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 Made B B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 september 2016 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 september 2016 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 13 september 2016 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 september 2016 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 13 september 2016 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 september 2016 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 september 2016 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 september 2016 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 september 2016 Made A Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 september 2016 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 september 2016 Made D Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 september 2016 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 20 september 2016 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 september 2016 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 26 september 2016 Made C Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 26 september 2016 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 26 september 2016 Made B Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 26 september 2016 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 27 september 2016 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 27 september 2016 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 27 september 2016 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

 

Rooster augustus 2016

Rooster Dongemond Competitie augustus 2016
Dag   Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
                 
Maandag 29 augustus 2016 Haven A Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Maandag 29 augustus 2016 Made C Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 29 augustus 2016 Lage Zwaluwe C Beja A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
Maandag 30 augustus 2016 Made A Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 30 augustus 2016 Terheijden B Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
Maandag 30 augustus 2016 Beja D Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Haven D Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Dinsdag 30 augustus 2016 Beja B Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Lage Zwaluwe B Beja C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe

Wedstrijdleider: een veelzijdige functie

De taak van wedstrijdleider van een actieve vereniging is veelomvattend. Er gaat enorm veel tijd inzitten. Vaak best wel plezierig om te doen, maar op andere momenten moeilijk, als je naar eigen beste inzicht beslissingen moet nemen.

Een aspect van het wedstrijdleiderschap betreft het organiseren van wedstrijden zoals voorrondes en finales. Voordat de eerste carambole wordt gemaakt is er al heel wat werk verricht. Je moet overleggen met de zaalhouder, soms moetje de deelnemers uitnodigen, je moet zorgen dat er arbiters en schrijvers zijn. Je maakt een speelschema waarbij je met heel veelzaken rekening moet houden. Gaat het om voorwedstrijden, dan probeer je rekening te houden met omstandigheden waardoor een deelnemer niet voortdurend aanwezig kan zijn. Voorwaarde daarvoor is wel dat de deelnemers tijdig genoeg vragen of ergens rekening mee gehouden kan worden. Lees verder: Wedstrijdleider: een veelzijdige functie