Rooster december 2016

Rooster Dongemond Competitie december 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 december 2016 Lage Zwaluwe A Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
woensdag 7 december 2016 Made A Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 B.E.J.A. C Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 5 december 2016 Made C B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 december 2016 Terheijden A Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 december 2016 Haven A Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 6 december 2016 Haven C Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 december 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 6 december 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 12 december 2016 Terheijden A B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 december 2016 Haven C B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 december 2016 Lage Zwaluwe C Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 12 december 2016 B.E.J.A. B Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 december 2016 Made A Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 december 2016 Made C Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 13 december 2016 Lage Zwaluwe B Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 13 december 2016 B.E.J.A. D Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 december 2016 Haven A Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 december 2016 Haven D Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 december 2016 B.E.J.A. A Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 december 2016 Made B B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 december 2016 Lage Zwaluwe A Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 december 2016 Terheijden A Made A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 december 2016 Made B Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 december 2016 B.E.J.A. C Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 december 2016 Haven B B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 20 december 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster november 2016

Rooster Dongemond Competitie november 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 november 2016 B.E.J.A. B Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 november 2016 Lage Zwaluwe B Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 1 november 2016 Haven C Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 7 november 2016 Terheijden A Terheijden B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 november 2016 Lage Zwaluwe A Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 7 november 2016 B.E.J.A. C Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 november 2016 Made C Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Made A Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 november 2016 Haven A B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 8 november 2016 B.E.J.A. A Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 november 2016 Haven C B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 november 2016 Wagenberg A Made B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 14 november 2016 Lage Zwaluwe B Lage Zwaluwe C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 november 2016 B.E.J.A. D Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 november 2016 Made D B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Made B Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 november 2016 Terheijden B Haven C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 november 2016 Haven D Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 15 november 2016 Haven B B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 november 2016 B.E.J.A. B Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 november 2016 Wagenberg A Made A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 21 november 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 november 2016 Haven A Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 november 2016 Terheijden A Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 november 2016 Made A B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 november 2016 Lage Zwaluwe C Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 21 november 2016 Made C Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 22 november 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 22 november 2016 B.E.J.A. A Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 november 2016 Haven C Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 28 november 2016 Lage Zwaluwe A Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 28 november 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 28 november 2016 Terheijden B Made C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 28 november 2016 Made D Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Made B B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 28 november 2016 Haven D Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 29 november 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 29 november 2016 Haven B Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 29 november 2016 Wagenberg A B.E.J.A. C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

Rooster oktober 2016

Rooster Dongemond Competitie oktober 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 3 oktober 2016 Made C Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 3 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 3 oktober 2016 Made A Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 3 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 3 oktober 2016 Haven D Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 4 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 4 oktober 2016 Haven B Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 4 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
 
maandag 10 oktober 2016 Terheijden B B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 10 oktober 2016 Haven D B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 10 oktober 2016 Made B Made C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 10 oktober 2016 Lage Zwaluwe A Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 10 oktober 2016 B.E.J.A. C Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 10 oktober 2016 Made D Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 11 oktober 2016 Wagenberg A Haven A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 11 oktober 2016 B.E.J.A. A Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 11 oktober 2016 Haven B Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 17 oktober 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 17 oktober 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 17 oktober 2016 Made C Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Lage Zwaluwe B Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 17 oktober 2016 Made A B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 17 oktober 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 18 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 18 oktober 2016 Haven C Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 18 oktober 2016 B.E.J.A. D Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
 
maandag 24 oktober 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 24 oktober 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 24 oktober 2016 Haven D Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 24 oktober 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 24 oktober 2016 Made B Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 24 oktober 2016 Made D Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 25 oktober 2016 Haven B Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 25 oktober 2016 B.E.J.A. C Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 25 oktober 2016 Wagenberg A Terheijden A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 31 oktober 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 31 oktober 2016 Haven A B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 31 oktober 2016 Made C B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Made A Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 31 oktober 2016 Terheijden B Haven B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 31 oktober 2016 B.E.J.A. D Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

 

Rooster september 2016

Rooster Dongemond Competitie september 2016
             
Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 5 september 2016 Made D Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Made B Haven D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 5 september 2016 Haven A Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 5 september 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 5 september 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 5 september 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 6 september 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 6 september 2016 Haven C Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 6 september 2016 Wagenberg A Terheijden B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
 
maandag 12 september 2016 Haven B Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 12 september 2016 Made D Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 Made B B.E.J.A. B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 12 september 2016 B.E.J.A. C Lage Zwaluwe C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 12 september 2016 Terheijden A Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 12 september 2016 Lage Zwaluwe A Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 13 september 2016 B.E.J.A. A Made C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 13 september 2016 Wagenberg A B.E.J.A. D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 13 september 2016 Haven C Made A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 19 september 2016 Lage Zwaluwe C Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 19 september 2016 B.E.J.A. D Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 19 september 2016 Terheijden B B.E.J.A. A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 19 september 2016 Made A Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 19 september 2016 Haven D B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 19 september 2016 Made D Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 20 september 2016 Lage Zwaluwe B Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 20 september 2016 B.E.J.A. B Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 20 september 2016 Haven B Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
 
maandag 26 september 2016 Made C Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 26 september 2016 Terheijden A B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 26 september 2016 Made B Made D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 26 september 2016 Haven A Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 26 september 2016 Lage Zwaluwe A Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 27 september 2016 B.E.J.A. C Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 27 september 2016 Haven C Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 27 september 2016 Wagenberg A Haven B Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg

 

Rooster augustus 2016

Rooster Dongemond Competitie augustus 2016
Dag   Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
                 
Maandag 29 augustus 2016 Haven A Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Maandag 29 augustus 2016 Made C Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 29 augustus 2016 Lage Zwaluwe C Beja A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
Maandag 30 augustus 2016 Made A Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
Maandag 30 augustus 2016 Terheijden B Made B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
Maandag 30 augustus 2016 Beja D Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Haven D Made D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
Dinsdag 30 augustus 2016 Beja B Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
Dinsdag 30 augustus 2016 Lage Zwaluwe B Beja C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe

Rooster april 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 4 april 2016 Made A B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Lage Zwaluwe C Haven D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 4 april 2016 B.E.J.A. A Lage Zwaluwe A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 4 april 2016 Made C Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 4 april 2016 Terheijden A Wagenberg A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 4 april 2016 Haven A Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 5 april 2016 Lage Zwaluwe B Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 5 april 2016 B.E.J.A. D B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 5 april 2016 Haven C Made B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 11 april 2016 Made B Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Haven B Haven A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 11 april 2016 Lage Zwaluwe A B.E.J.A. C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 11 april 2016 Made D Haven C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 11 april 2016 Terheijden B Lage Zwaluwe C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 11 april 2016 B.E.J.A. D Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 12 april 2016 Wagenberg A B.E.J.A. A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 12 april 2016 B.E.J.A. B Lage Zwaluwe B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 12 april 2016 Haven D Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 18 april 2016 Made A Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Haven A Haven D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 18 april 2016 Lage Zwaluwe C B.E.J.A. B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 18 april 2016 Made C Terheijden B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 18 april 2016 Terheijden A Made D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 18 april 2016 B.E.J.A. C Wagenberg A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 19 januari 2016 B.E.J.A. A Made B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 19 januari 2016 Haven C Haven B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 19 januari 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 25 april 2016 Made B B.E.J.A. C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Haven D Haven C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B B.E.J.A. D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 25 april 2016 Made D B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 25 april 2016 Terheijden B Haven A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 25 april 2016 Lage Zwaluwe B Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 26 april 2016 Wagenberg A Lage Zwaluwe A Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 26 april 2016 Haven B Terheijden A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 26 april 2016 B.E.J.A. D Lage Zwaluwe D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster maart 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
dinsdag 1 maart 2016 Wagenberg A Haven C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 1 maart 2016 B.E.J.A. B Made A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 1 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 7 maart 2016 Made C Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Haven C B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 7 maart 2016 B.E.J.A. C Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 7 maart 2016 Made B Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 7 maart 2016 Terheijden A B.E.J.A. B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 7 maart 2016 Lage Zwaluwe A Haven B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 8 maart 2016 Haven A Lage Zwaluwe B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 8 maart 2016 B.E.J.A. A Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 8 maart 2016 Wagenberg A Made D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
             
maandag 14 maart 2016 Made D Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 14 maart 2016 Terheijden B B.E.J.A. C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 14 maart 2016 Haven D Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 14 maart 2016 Lage Zwaluwe B Haven C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 14 maart 2016 B.E.J.A. B B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 14 maart 2016 Made A Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
             
dinsdag 15 maart 2016 Haven B Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 15 maart 2016 B.E.J.A. D Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 15 maart 2016 Lage Zwaluwe C Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 21 maart 2016 Made D Made A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Terheijden A Lage Zwaluwe B De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 21 maart 2016 Made B Haven B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 21 maart 2016 Haven A Made C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 21 maart 2016 B.E.J.A. A B.E.J.A. D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 21 maart 2016 Lage Zwaluwe A Terheijden B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 22 maart 2016 Wagenberg A Haven D Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 22 maart 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 22 maart 2016 Haven C Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster mei 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 2 mei 2016 Made C B.E.J.A. D ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 2 mei 2016 B.E.J.A. C Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 2 mei 2016 Haven C Terheijden B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 2 mei 2016 Made A Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 2 mei 2016 Terheijden A Haven D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 2 mei 2016 Lage Zwaluwe C Lage Zwaluwe B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 3 mei 2016 B.E.J.A. A Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 3 mei 2016 Lage Zwaluwe A Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 3 mei 2016 Haven A B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
maandag 9 mei 2016 Made C Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 9 mei 2016 Terheijden B Haven D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 9 mei 2016 Lage Zwaluwe B Made B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 9 mei 2016 Made A Terheijden A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 9 mei 2016 Haven A B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 9 mei 2016 B.E.J.A. D Made D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
dinsdag 10 mei 2016 B.E.J.A. B Haven B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 10 mei 2016 Haven C B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 10 mei 2016 Lage Zwaluwe C Wagenberg A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016

Rooster februari 2016

Datum   Thuis   Uit   Wedstrijdlocatie
             
maandag 1 februari 2016 Made B Wagenberg A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 1 februari 2016 Haven D B.E.J.A. A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 1 februari 2016 B.E.J.A. D Haven A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 1 februari 2016 Made D Lage Zwaluwe A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 1 februari 2016 Lage Zwaluwe B Made C Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 1 februari 2016 Terheijden B Terheijden A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
             
dinsdag 2 februari 2016 Haven B B.E.J.A. C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 2 februari 2016 Lage Zwaluwe C Made A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
dinsdag 2 februari 2016 B.E.J.A. B Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
maandag 15 februari 2016 Made B Lage Zwaluwe C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 15 februari 2016 Terheijden B Made A De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 15 februari 2016 B.E.J.A. C Haven C Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 15 februari 2016 Made D Lage Zwaluwe B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 15 februari 2016 Haven D B.E.J.A. B De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
maandag 15 februari 2016 Lage Zwaluwe A Haven A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
dinsdag 16 februari 2016 Wagenberg A Made C Plexat, Kerkstraat 22 4845 ED Wagenberg
dinsdag 16 februari 2016 Haven B B.E.J.A. D De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 16 februari 2016 B.E.J.A. A Terheijden A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
             
maandag 22 februari 2016 Made C Made B ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 22 februari 2016 B.E.J.A. D Haven D Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 22 februari 2016 Lage Zwaluwe C Made D Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 22 februari 2016 Made A B.E.J.A. A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 22 februari 2016 Terheijden A B.E.J.A. C De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 22 februari 2016 Haven C Lage Zwaluwe A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
             
dinsdag 23 februari 2016 B.E.J.A. B Terheijden B Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
dinsdag 23 februari 2016 Haven A Wagenberg A De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer
dinsdag 23 februari 2016 Lage Zwaluwe B Haven B Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
             
maandag 29 februari 2016 Made D Made C ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 29 februari 2016 B.E.J.A. C B.E.J.A. A Vestingzicht, Burgemeester Allardstraat 2a 4931 CA Geertruidenberg
maandag 29 februari 2016 Lage Zwaluwe A Terheijden A Den Domp, Plantsoen 10 4926 RB Lage Zwaluwe
maandag 29 februari 2016 Made B Haven A ‘t Hoekske, Nieuwstraat 58 4921 CX Made
maandag 29 februari 2016 Terheijden B B.E.J.A. D De Cour, Markstraat 6 4844 CR Terheijden
maandag 29 februari 2016 Haven B Lage Zwaluwe C De Haven, Pieter Breughelstraat 15 4941 ZB Raamsdonksveer

Terug naar rooster Dongemond 2015 – 2016